Wie is Wie

De volgende personen vormen samen het wijkplatform Bemmel-Oost.



Cor Hendriks
Cor Hendriks
Lid wijkplatform, werkgroep Leefbaarheid

Hendriks@wijkplatformbemmeloost.nl

Hendry Peters
Hendri Peters
Lid wijkplatform, werkgroep Verkeer

Peters@wijkplatformbemmeloost.nl


Etko Cretier
Etko Cretier
Voorzitter wijkplatform, lid werkgroep Leefbaarheid

06 - 2258 3470
Cretier@wijkplatformbemmeloost.nl

Erik Mevius
Erik Mevius
Lid wijkplatform, werkgroep Verkeer

Mevius@wijkplatformbemmeloost.nl

Harry Golsteijn
Harry Golsteijn
Lid wijkplatform, werkgroep Leefbaarheid

Golsteijn@wijkplatformbemmeloost.nl



Gerrit Kurvers
Gerrit Kurvers
Lid wijkplatform
Ambtenaar gemeente Lingewaard
, afdeling Openbare Ruimte
Gebiedscoördinator Ressen, Bemmel, Haalderen & Angeren

g.kurvers@lingewaard.nl
tel.: 06 - 12995240

Wijkagent Jan Willem Schaap
Jan Willem Schaap
Lid Wijkplatform
Wijkagent, korps Gelderland Midden

jan-willem.schaap@politie.nl
0900 8844 (voor niet dringende zaken, 112 bij noodgevallen)
 

Contact

U kunt het wijkplatform per mail of telefonisch bereiken. Daarnaast bent u elke maand welkom tijdens het inloopspreekuur voorafgaand aan onze maandelijkse vergadering.

Secretariaat

Algemeen mailadres:

  info@wijkplatformbemmeloost.nl

  Telefoon:   06 - 2258 3470  (E. Cretier)

Inloopspreekuur

Het wijkplatform vergadert vanaf 1/1/2013 twee keer per maand op een nieuwe locatie in verband met de aanleg van het Hofstedepark. De locatie is Driestroom Dagbesteding

Hoefslag 28 Bemmel

Dit is naast de hoofdingang van het gebouw De  Hofstede.

> Vergaderschema


Sitemap